Ze względu na bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników, zachęcamy do skorzystania z bezkontaktowej dostawy win. Dzięki takiemu rozwiązaniu dbamy o bezpieczeństwo Państwa oraz naszych pracowników i minimalizujemy ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa. Jednocześnie nasza firma będzie miała szansę na kontynuowanie działalności w tym trudnym okresie.

Zasady zamówień win z dostawą bezkontaktową:

  1. Zamówienia prosimy składać na adres sklep@folwark.pl w temacie wpisując „Bezkontaktowa dostawa win„, a w treści – zamówienie, adres dostawy oraz numer kontaktowy dla kierowcy.
  2. Przy zamówieniu koniecznie jest dopisanie oświadczenia o treści „Oświadczam, że odbioru zamówienia dokona osoba pełnoletnia”.
  3. W wiadomości zwrotnej prześlemy Państwu podsumowanie zamówienia oraz dane do przelewu, a następnie skontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia terminu dostawy.
  4. Zamówione wina zostawimy pod Państwa drzwiami w wyznaczonym terminie (po wcześniejszym kontakcie telefonicznym).

Zamówienia z odbiorem osobistym:

  1. Zamówienia prosimy składać na adres sklep@folwark.pl w temacie wpisując „Zamówienie z odbiorem osobistym”, a w treści podając zamówienie.
  2. W wiadomości zwrotnej prześlemy Państwu podsumowanie zamówienia oraz dane do przelewu, a następnie skontaktujemy się z Państwem, kiedy wina będą gotowe do odbioru.
  3. Zamówione wina będą czekały na odbiór w naszym sklepie z winami w Łodzi (ul. Sienkiewicza 39). Przy odbiorze należy jedynie podać dane osoby zamawiającej. Odbiór odbywa się przy zachowaniu bezpiecznej odległości między Klientem a sprzedawcą.


W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem 601 260 144. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w przypadku pytań techniczno-logistycznych, ale przede wszystkim chętnie doradzimy Państwu w wyborze wina. Zachęcamy do kontaktu!

Zapytaj o cennik detaliczny

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *