Już ponad 30 lat współpracujemy z sektorem HoReCa w całym kraju. Przez lata nabraliśmy wiedzy i doświadczenia, jak dobrze wybierać wina dla restauracji, kawiarni i hoteli, a także firm cateringowych. Lokalom gastronomicznym pomagamy w ułożeniu karty win oraz w doborze win do konkretnych potraw. Potrafimy doradzić zarówno doświadczonym szefom kuchni, jak i restauratorom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie gastronomii. Prowadzimy także szkolenia winiarskie dla kelnerów i obsługi restauracji, szczególnie z zakresu serwisu wina.

Stabilne ceny

Od wielu lat wizytówką naszej firmy są stabilne ceny.  Wiele lat doświadczenia i mocna pozycja na rynku dają nam możliwość negocjacji, których końcowym efektem są najlepsze ceny dla Państwa. Chcemy, żeby nasi Klienci wiedzieli, że wprowadzając wino do karty, jego cena nie zmieni się drastycznie przy kolejnym zakupie.

Kontakt z nami

Jeśli macie Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt!

Jeśli chcecie Państwo otrzymać ofertę win dla restauracji, prosimy o wiadomość na adres folwark@folwark.pl o temacie “cennik win dla restauracji”, a w treści informacje o Państwa lokalizacji oraz posiadaniu zezwolenia na sprzedaż alkoholu.

Mamy ponad 25 lat doświadczenia w branży i chcemy się nim dzielić!