Wszystkich odbiorców posiadających zezwolenie na obrót alkoholem zapraszamy do współpracy hurtowej.

Cennik hurtowy

Aby otrzymać naszą ofertę hurtową, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail na adres folwark@folwark.pl o tytule „cennik hurtowy”. W treści prosimy o podanie danych Państwa firmy.

Katalog win

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać katalog win ze zdjęciami, prosimy o dopisanie tego w treści wiadomości. Katalog w wersji elektronicznej wyślemy Państwu w wiadomości zwrotnej. Jeśli chcieliby Państwo otrzymać wersję fizyczną katalogu, prosimy o podanie adresu wysyłki.

Współpraca

Naszym Klientom hurtowym oferujemy:

  • Szeroką ofertę win z 15 krajów świata
  • Stabilne ceny
  • Pomoc w wyborze najlepszych produktów
  • Darmowy transport win
  • Wysyłkę w dowolne miejsce w Polsce
  • Fakturę z odroczonym terminem płatności: 14 dni
  • Możliwość zakupu pojedynczych butelek (nie ma konieczności zamówienia pełnych kartonów danego gatunku)

Nasze minimum logistyczne do 24 butelki lub 400 zł netto.

DOSTAWA

Dostawa win – Łódź

Zarówno nasze biuro, jak i magazyn znajdują się w Łodzi, co bardzo ułatwia współpracę z punktami na terenie naszego województwa. Gwarantujemy bardzo szybką realizację zamówień (nawet tego samego dnia).

Dostawa win – Warszawa

Od samego początku działalności naszej firmy posiadamy partnerów na terenie Warszawy. Od lat dostarczamy wina do kawiarni, lokali gastronomicznych oraz sklepów specjalistycznych na terenie całego województwa mazowieckiego, dlatego regularnie zaopatrujemy te punkty. Nasi kierowcy dostarczają wina do Warszawy raz w tygodniu (czwartek). 

Dostawa win – Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk

Współpracujemy z punktami we wszystkich największych miastach w Polsce – na Pomorzu (Trójmiasto), Wielkopolsce (Poznań), Małopolsce (Kraków), w województwie dolnośląskim (Wrocław). Nasi kierowcy również dostarczają wina do tych miast, jednak częstotliwość dostaw uzależniona jest od zamówień z danego województwa. W przypadku mniejszej liczby zamówień, wina wysyłamy kurierem, a czas oczekiwania na dostawę wynosi maksymalnie 3 dni robocze.

Dostawa win w dowolne miejsce w Polsce

Bez względu na kierunek naszych regularnych dostaw, zrealizujemy każde Państwa zamówienie. Nawet jeśli nasi kierowcy nie mają Państwa miasta na swojej trasie, nie stanowi to żadnego problemu w realizacji zamówień. Każde, nawet najmniejsze zamówienie, możemy wysłać kurierem, tak by wybrane przez Państwa wino zostało dostarczone do Państwa w najkrótszym możliwym czasie.