Importer win od 25 lat

Jesteśmy łódzką, rodzinną firmą, która już ponad ćwierć wieku zajmuje się importem win i ich dystrybucją. Naszą działalność zaczynaliśmy od kilku pozycji z Francji, obecnie oferujemy ponad 400 etykiet z 15 krajów całego świata (oferta).

Wciąż jednak pozostajemy niewielką rodzinną firmą. Samodzielnie wybieramy wina do naszej oferty i doskonale znamy zarówno nasze wina, jak i osoby odpowiedzialne za ich produkcję.

Prowadzimy import win z Francji, Hiszpanii, Włoch, Grecji, Węgier, Rumunii, Portugalii, Izraela, Chile, Argentyny, Południowej Afryki, USA oraz z Nowej Zelandii i Australii. Propozycje win francuskich, włoskich i hiszpańskich należą do najszerszych w kraju i obejmują wszystkie najważniejsze regiony winiarskie w tych państwach. Oferta importowanych win w naszym sklepie w Łodzi, a także win do restauracji powstała w oparciu o ponad 25-letnie doświadczenie na polskim rynku. Zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą importowanych przez nas win.

ZOBACZ NASZE WINA

Dbamy o różnorodność naszych produktów

Okazji do zakupu wina jest wiele, wiele też jest jest gustów i preferencji. Słuchamy naszych Klientów i zawsze staramy się dostosowywać do ich potrzeb. W naszej ofercie znajdziecie Państwo bardzo dużą różnorodność cenową win z bezpośredniego importu. Posiadamy w sprzedaży całą gamę win – od tych w bardzo atrakcyjnych cenach po wyszukane butelki na specjalne okazje. Oferowane przez nas produkty pochodzą zarówno od największych światowych dystrybutorów, jak i od małych, prywatnych producentów. 

SKONAKTUJ SIĘ Z NAMI

Sprzedaż detaliczna win


Od ponad 10 lat prowadzimy sklep z winami w Łodzi z bogatą ofertą win, opakowań i akcesoriów winiarskich.

Staramy się, aby w naszym sklepie z winami każdy znalazł coś dla siebie. Posiadamy wina zarówno dla koneserów, jak i dla tych, którzy swoją przygodę z winami dopiero zaczynają. Doradzamy w wyborze wina na specjalną okazję (dobór win na weselę, komunię, imprezę rodzinną). W każdej chwili służymy pomocą i chętnie pomagamy w wyborze najlepszego wina do danej okazji – bez względu na to, czy chodzi o zakup wielu kartonów, czy jednej butelki.

Każdy Klient jest dla nas bardzo ważny.

Każde wino z naszej oferty można zamówić z dowozem w dowolne miejsce w Polsce

Sprzedaż hurtowa win i szampanów


Dostarczamy wina do restauracji, hoteli i kawiarni, a także do sklepów specjalistycznych.

Klientom hurtowym zapewniamy atrakcyjne i stabilne ceny win z bezpośredniego importu oraz elastyczne warunki współpracy. Lokalom gastronomicznym pomagamy w ułożeniu karty win oraz w doborze win do konkretnych potraw. Potrafimy doradzić zarówno doświadczonym szefom kuchni, jak i restauratorom, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w świecie gastronomii. Prowadzimy import win z wielu krajów całego świata, oferujemy także szeroką gamę akcesoriów winiarskich, przydatnych w gastronomii. Dla nowo otwartych restauracji przygotowaliśmy pakiety na start (kieliszki, korkociągi, termometry do wina). Naszym stałym partnerom z branży gastronomicznej proponujemy korzystne rabaty.

Współpracujemy także z firmami nieposiadającymi zezwolenia na obrót winem. Dostarczamy wina na imprezy firmowe (gale, bankiety oraz wernisaże). Pomagamy w wyborze win na prezent dla pracowników lub partnerów biznesowych (prezenty świąteczne, zestawy upominkowe, wina i akcesoria winiarskie do koszy prezentowych, upominki na specjalne okazje).

Przy zamówieniach hurtowych proponujemy bezpłatny dowóz win.


Najnowsze wina w naszej ofercie: