W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zestawów świątecznych z winem, które doskonale sprowadzą się jako prezent dla pracowników oraz kontrahentów.

Uniwersalne zestawy prezentowe dla firm

Proponowane przez nas zestawy prezentowe cechuje ogromna uniwersalność i różnorodność. Można z łatwością dostosować zestaw do pożądanego przedziału cenowego – dysponujemy zarówno eleganckimi winami codziennymi, jak i najbardziej wyrafinowanymi winami dla koneserów. Możemy stworzyć zestawy z win białych, czerwonych lub różowych – od wytrawnych po słodkie. Podobnie w przypadku kawy dysponujemy dużym wyborem gatunków, segmentów i krajów pochodzenia. Mamy w ofercie zarówno kawy ciemno i jasno palone, a nawet kawy bez kofeiny.

Zestaw z winem i kawą

Wszystkie wina pochodzą z naszej oferty i są bezpośrednio przez nas importowane. Zaproponowane tutaj pozycje nie są dostępne na szeroką skalę i nie znajdziecie ich Państwo w dużych sieciach handlowych. Podobnie w przypadku kawy – współpracujemy z lokalnymi palarniami, dzięki czemu oferowane przez nas kawy są świeżo palone i naprawdę wysokiej jakości. Nie są też dostępne w sieciach handlowych. Jako dodatek do głównych elementów zestawu proponujemy Państwu bardzo atrakcyjne wizualnie korkociągi ozdobne, które doskonale uzupełnią całość prezentu.

Zestawy świąteczne dla pracowników i konrahentów

Każdy z przygotowanych przez nas zestawów świątecznych składa się z: pudełka prezentowego wieczkowego (zamykanego od góry), wypełnienia z sianka (wełny drzewnej), aromatycznej dekoracji (plastry pomarańczy, laski cynamonu, gwiazdki anyżu) oraz wybranych z następujących elementów prezentowych: wysokiej jakości wina, świeżo palona kawa ziarnista oraz ozdobne korkociągi.

Przykładowe zestawy świąteczne

Poniżej znajdą Państwo przykładowe zestawy świąteczne. Możecie Państwo zamówić jeden z gotowych zestawów w wybranej ilości lub dopasować je do własnych potrzeb, np. wymieniając jeden z elementów na inny.

Zaproponowane przez nas zestawy można podzielić na 4 główne kategorie:

  1. Zestaw podstawowy – z winem białym lub czerwonym
  2. Zestaw premium – z winem jednoszczepowym i kawą speciality
  3. Zestaw podwójny – z dwiema butelkami wina i kawą
  4. Zestaw ekskluzywny – z winem dla konesera, korkociągiem ozdobnym i kawą speciality

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać cennik powyższych zestawów, prosimy o wiadomość o temacie „Cennik zestawów świątecznych” na adres (dla odbiorców posiadających zezwolenie na obrót winem) lub (dla odbiorców nieposiadających zezwolenia na obrót winem).

Spersonalizowane zestawy prezentowe

Na indywidualne zamówienie możemy stworzyć dla Państwa spersonalizowaną ofertę z wybranymi przez Państwa winami i dodatkami. Zapytania prosimy kierować na adres

Polecamy również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *