W związku ze zbliżającym się okresem świątecznym, przygotowaliśmy dla Państwa ofertę zestawów świątecznych z winem, które doskonale sprowadzą się jako prezent dla pracowników oraz kontrahentów.

Uniwersalne zestawy prezentowe dla firm

Proponowane przez nas zestawy prezentowe cechuje ogromna uniwersalność i różnorodność. Można z łatwością dostosować zestaw do pożądanego przedziału cenowego – dysponujemy zarówno eleganckimi winami codziennymi, jak i najbardziej wyrafinowanymi winami dla koneserów. Możemy stworzyć zestawy z win białych, czerwonych lub różowych – od wytrawnych po słodkie. Podobnie w przypadku kawy dysponujemy dużym wyborem gatunków, segmentów i krajów pochodzenia. Mamy w ofercie zarówno kawy ciemno i jasno palone, a nawet kawy bez kofeiny.

Zestaw z winem i kawą

Wszystkie wina pochodzą z naszej oferty i są bezpośrednio przez nas importowane. Zaproponowane tutaj pozycje nie są dostępne na szeroką skalę i nie znajdziecie ich Państwo w dużych sieciach handlowych. Podobnie w przypadku kawy – współpracujemy z lokalnymi palarniami, dzięki czemu oferowane przez nas kawy są świeżo palone i naprawdę wysokiej jakości. Nie są też dostępne w sieciach handlowych. Jako dodatek do głównych elementów zestawu proponujemy Państwu bardzo atrakcyjne wizualnie korkociągi ozdobne, które doskonale uzupełnią całość prezentu.

Zestawy świąteczne dla pracowników i konrahentów

Każdy z przygotowanych przez nas zestawów świątecznych składa się z: pudełka prezentowego wieczkowego (zamykanego od góry), wypełnienia z sianka (wełny drzewnej), aromatycznej dekoracji (plastry pomarańczy, laski cynamonu, gwiazdki anyżu) oraz wybranych z następujących elementów prezentowych: wysokiej jakości wina, świeżo palona kawa ziarnista oraz ozdobne korkociągi.

Przykładowe zestawy świąteczne

Poniżej znajdą Państwo przykładowe zestawy świąteczne. Możecie Państwo zamówić jeden z gotowych zestawów w wybranej ilości lub dopasować je do własnych potrzeb, np. wymieniając jeden z elementów na inny.

Zaproponowane przez nas zestawy można podzielić na 4 główne kategorie:

  1. Zestaw podstawowy – z winem białym lub czerwonym
  2. Zestaw premium – z winem jednoszczepowym i kawą speciality
  3. Zestaw podwójny – z dwiema butelkami wina i kawą
  4. Zestaw ekskluzywny – z winem dla konesera, korkociągiem ozdobnym i kawą speciality

Jeśli chcieliby Państwo otrzymać cennik powyższych zestawów, prosimy o wiadomość o temacie „Cennik zestawów świątecznych” na adres folwark@folwark.pl (dla odbiorców posiadających zezwolenie na obrót winem) lub sklep@folwark.pl (dla odbiorców nieposiadających zezwolenia na obrót winem).

Spersonalizowane zestawy prezentowe

Na indywidualne zamówienie możemy stworzyć dla Państwa spersonalizowaną ofertę z wybranymi przez Państwa winami i dodatkami. Zapytania prosimy kierować na adres folwark@folwark.pl

Polecamy również:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *