Wino z dowozem

Oferujemy wino z dowozem w dowolne miejsce w Polsce! Wszystkie wina z naszej oferty mogą Państwo zamówić z dostawą pod wskazany adres.

Poniżej znajdą Państwo informacje na temat składania zamówień, czasu realizacji dostawy oraz ewentualnych dodatkowych opłat.

Składanie zamówień

Zamówienia mogą Państwo składać:

  •  e-mailem: folwark@folwark.pl
  •  telefonicznie:

Włodzimierz Czyżewski +48 601 99 45 58
Zuzanna Rybicka  +48 601 260 144
biuro firmy  +48 (42) 64 88 247

Wraz z zamówieniem prosimy podać adres wysyłki oraz telefon kontaktowy dla kierowcy.

Niezbędne jest pisemne oświadczenie, że odbioru win dokona osoba pełnoletnia.

Czas realizacji

Na terenie Łodzi i Warszawy oferujemy dowóz wina własnym transportem. Czas realizacji wynosi maksymalnie 3 dni robocze (choć zazwyczaj jest krótszy). Prosimy o kontakt w celu uzgodnienia szczegółów.

Do pozostałych miast wina wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Wina dostępne w magazynie wysyłane są zazwyczaj w ciągu 24 godzin od momentu złożenia i opłacenia zamówienia. Kolejnego dnia powinny być już u Państwa. Przesłanie potwierdzenia przelewu przyspiesza realizację wysyłki.

Koszt dostawy

Bezpłatny transport dotyczy wszystkich zamówień powyżej 400 zł lub 24 butelek.

W przypadku mniejszych zamówień opłata za wysyłkę wynosi:

  • 19,00 zł za dowóz na terenie Łodzi,
  • 29,00 zł za wysyłkę kurierską do pozostałych miast w Polsce (cena uwzględnia koszt kartonów wysyłkowych).

Powyższe ceny obowiązują przy przedpłacie na nasze konto:

Zuzanna Rybicka

Bank Pekao SA

nr konta 27124030731111001087983396

Uwaga! Podany numer dotyczy wyłącznie zamówień detalicznych. Odbiorców posiadających zezwolenie na sprzedaż alkoholu, prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Odbiór wina – ważne

Przesyłki z winem należy otworzyć w obecności kuriera i sprawdzić, czy zgadza się liczba butelek i czy żadna nie jest potłuczona. Proszę to zrobić, zanim Państwo podpiszą, że przyjmują towar bez zastrzeżeń. W razie problemów proszę odesłać paczkę z powodu uszkodzenia lub sporządzić protokół zniszczenia z imieniem, nazwiskiem i podpisem kuriera.

DOSTAWA WIN – ŁÓDŹ

Zarówno nasze biuro, jak i magazyn znajdują się w Łodzi, co bardzo ułatwia współpracę z punktami na terenie naszego województwa ze względu na:

  • bardzo szybką realizację zamówień
  • brak minimum logistycznego

Wszystkie pozycje z naszej oferty możecie Państwo zobaczyć na półkach w naszym sklepie Wina i Szampany w centrum Łodzi (ul. Sienkiewicza 39). Zachęcamy do tego, ponieważ jest to znacznie przyjemniejsze niż zapoznawanie się z elektronicznym katalogiem lub papierowym cennikiem. Dodatkowo, osobiście udzielimy wielu dodatkowych informacji o naszych winach i doradzimy przy wyborze.

DOSTAWA WIN – WARSZAWA

Od samego początku działalności naszej firmy posiadamy partnerów na terenie Warszawy. Od lat dostarczamy wina do lokali gastronomicznych oraz sklepów specjalistycznych na terenie całego województwa mazowieckiego, dlatego regularnie zaopatrujemy te punkty. Nasi kierowcy dostarczają wina do Warszawy minimum raz w tygodniu.

DOSTAWA WIN – KRAKÓW, POZNAŃ, WROCŁAW, GDAŃSK

Współpracujemy z punktami we wszystkich największych miastach w Polsce – na Pomorzu (Trójmiasto), w Wielkopolsce (Poznań), Małopolsce (Kraków) i na Dolnym Śląsku (Wrocław). Nasi kierowcy również dostarczają wina do tych miast, jednak częstotliwość dostaw uzależniona jest od zamówień z danego województwa. W przypadku mniejszej liczby zamówień wina wysyłamy kurierem, a czas oczekiwania na dostawę wynosi maksymalnie 3 dni robocze.

DOSTAWA WIN W DOWOLNE MIEJSCE W POLSCE

Bez względu na kierunek naszych regularnych dostaw, zrealizujemy każde Państwa zamówienie. Nawet jeśli nasi kierowcy nie mają Państwa miasta na swojej trasie, nie stanowi to żadnego problemu w realizacji zamówień. Każde, nawet najmniejsze zamówienie, możemy wysłać kurierem, tak by wybrane przez Państwa wino zostało dostarczone do Państwa w najkrótszym możliwym czasie.