Przygotowane przez nas zestawy degustacyjne umożliwiają samodzielne przeprowadzenie degustacji i poznawanie świata win bez wychodzenia z domu. Wina dobraliśmy pod kątem jednej wspólnej cechy, co umożliwia rozpoznawanie podobieństw i różnic pomiędzy poszczególnymi butelkami. Zachęcamy do jednoczesnego otwierania wszystkich butelek i porównywania ich obok siebie. Świadoma degustacja win to doskonały pomysł na spędzenie czasu w gronie znajomymi – rozrywka i edukacja w jednym!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Zestaw degustacyjny: Primitivo

Original price was: 331,00 zł.Current price is: 310,00 zł.

Zestaw degustacyjny Primitivo to 6 win, wszystkie na bazie szczepu Primitivo! Znajdź podobieństwa w każdej butelce i naucz się rozpoznawać charakterystyczne dla szczepu Primitivo nuty. Porównaj Primitivo młode z tym beczkowanym. Sprawdź, czy wyczujesz różnicę między Primitvo ekologicznym a tymi tradycyjnami. Zobacz, jak na wino wpłynie dodatek szczepu Sangiovese. Zwróć uwagę na włoskie apelację (IGT Salento, IGT Puglia, DOC Manduria). Na końcu spróbuj Primitivo w wydaniu amerykańskim (znanym tam pod nazwą Zinfandel). Przeprowadź degustację w zaciszu swojego domu i rozwijaj swoje umiejętności sommelierskie!

Zestaw degustacyjny: wina łagodne

Original price was: 231,00 zł.Current price is: 220,00 zł.

Zestaw degustacyjny 6 łagodnych win, idealnych dla osób zaczynających swoją przygodę z winem! Wszystkie wina są łagodne, choć każde z nich jest inne! Degustując warto zwrócić szczególną uwagę na różnice między winem półwytrawnym (mocniejsze w smaku, ale zrównoważone przez obecność cukru) a łagodnym wytrawnym (bez cukru, ale jednocześnie niskotaniczne lub o niskiej kwasowości).
Zestaw sprawdzi się doskonale na spotkanie ze znajomymi.

Zestaw degustacyjny: Chardonnay

Original price was: 300,50 zł.Current price is: 280,00 zł.

Zestaw degustacyjny 6 win z różnych zakątków świata, wszystkie na bazie szczepu Chardonnay! Znajdź podobieństwa w każdej butelce i naucz się rozpoznawać charakterystyczne dla Chardonnay nuty. Porównaj butelki i zwróć uwagę na różnice między nimi wynikające z klimatu uprawy winorośli. Przeprowadź degustację w zaciszu swojego domu i rozwijaj swoje umiejętności sommelierskie!

Zestaw degustacyjny: wina ekologiczne

Original price was: 287,00 zł.Current price is: 270,00 zł.

Zestaw degustacyjny 6 win ekologicznych z różnych szczepów, a każde z nich z certyfikatem ekologicznym! Spróbuj 6 różnych win ekologicznych i sprawdź, czy uda Ci się odnaleźć cechy wspólne dla nich wszystkich! A może certyfikat ekologiczny nie ma żadnego znaczenia dla smaku wina? Sprawdź to testując 6 wybranych przez nas win ekologicznych.

Zestaw degustacyjny: Merlot

Original price was: 273,00 zł.Current price is: 260,00 zł.

Zestaw 6 win z różnych zakątków świata, wszystkie na bazie szczepu Merlot! Znajdź podobieństwa w każdej butelce i naucz się rozpoznawać charakterystyczne dla szczepu Merlot nuty. Porównaj butelki i zwróć uwagę na różnice między nimi wynikające z klimatu uprawy winorośli. Przeprowadź degustację w zaciszu swojego domu i rozwijaj swoje umiejętności sommelierskie!

Zestaw degustacyjny: Cabernet Sauvginon

Original price was: 263,00 zł.Current price is: 250,00 zł.

Zestaw 6 win z różnych zakątków świata, wszystkie na bazie szczepu Cabernet Sauvignon! Znajdź podobieństwa w każdej butelce i naucz się rozpoznawać charakterystyczne dla Cabernet Sauvignon nuty. Porównaj butelki i zwróć uwagę na różnice między nimi wynikające z klimatu uprawy winorośli. Przeprowadź degustację w zaciszu swojego domu i rozwijaj swoje umiejętności sommelierskie!