Skrzynki na wino na prezent

Od dłuższego czasu posiadamy w ofercie różnego rodzaju skrzynki na wino – klasyczne, drewniane, pojedyncze lub podwójne. Są one wspaniałym dodatkiem do wina na prezent. Butelka zapakowana w skrzyneczkę prezentuje się przepięknie i dużo bardziej efektowna niż wino w torebce prezentowej.

Skrzynki na wino z logiem producenta

Od teraz, oprócz standardowych opakowań na wino, chcemy Państwu zaproponować duże, francuskie skrzynki po winie prosto od naszych zaprzyjaźnionych producentów. Skrzynki na 6 butelek wina to najczęściej spotykany rozmiar tego typu skrzynek. W przeciwieństwie do klasycznych skrzynek prezentowych, oryginalne skrzynki na wino najczęściej wcale nie są wykorzystywane do opakowania wina na prezent. W ostatnim czasie cieszą się one ogromną popularnością i wykorzystywane są głównie w celach dekoracyjnych. Przy niewielkim nakładzie pracy można stworzyć meble ze skrzynek po winie – od prostych półek z pojedynczych skrzynek, aż po wieloelementowe regały (również regały na wino). W internecie pojawiają się różne kreatywne sposoby na wykorzystanie skrzynek, np. stolik kawowy ze skrzynek po winie czy doniczki na rośliny z drewnianych skrzyń.

Skrzynki po winie dla restauracji

Duże skrzynki są bardzo często wykorzystywane przy dekoracji wnętrz restauracji czy wine barów. Można wykorzystywać całe skrzynki lub jedynie ich ścianki lub wieczka z logiem producenta. W ten sposób można stworzyć przepiękne dekoracje i nadać lokalowi niepowtarzalnego charakteru. Inspiracji wystarczy poszukać w internecie!

Ze względu na duże zainteresowanie dekoracyjnymi skrzynkami po winie, wprowadziliśmy kilka pozycji do sprzedaży. Można je zakupić samodzielnie, bez konieczności kupowania win z tej samej winnicy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na drewniane skrzynki.

Informujemy także o możliwości zakupu win Bordeaux Grand Cru Classe w oryginalnych drewnianych skrzynkach. Skrzynki te nie są sprzedawane osobno, dodajemy je bezpłatnie przy zakupie minimum 4 jednakowych pozycji z tej kategorii (np. przy zakupie 4 sztuk Château Citran Rouge, Haut Medoc 2015 dokładamy do zakupu oryginalną skrzynkę, w której zapakowane było to wino przez producenta). Dotyczy wyłącznie win Bordeaux Grand Cru Classe. Prosimy o kontakt w celu ustalenia aktualnej dostępności skrzynek.

Na dzień 1.08.2020 posiadamy następujące wina w oryginalnych skrzynkach na 6 butelek:

W sprzedaży znajdują się także wina pakowane w oryginalne drewniane skrzynki na jedną butelkę. W przypadku tych pozycji skrzynki dokładamy bezpłatnie do każdego zakupionego wina:

Nowe skrzynki w naszej ofercie:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *