Zestawy prezentowe są obecnie bardzo popularnym pomysłem na upominek świąteczny. Cechuje je niezwykła uniwersalność, atrakcyjny wygląd i możliwość dostosowania do niemal dowolnego budżetu. Prezenty w takiej formie składają się od kilku do nawet kilkunastu elementów, z czego najpopularniejsze to zestawy prezentowe z alkoholem, kawą czy czekoladkami. Nasze świąteczne zestawy przygotowywane są bardzo starannie, w spójnej kolorystyce, a w każdym pudełku znajduję się aromatyczna dekoracja złożona z plastra pomarańczy, gwiazdek anyżu i laski cynamonu.

Upominki prezentowe z winem i kawą

Nasze podstawowe propozycje prezentowe bazują na połączniu kawy i wina. Wybraliśmy dla Państwa ekologiczną kawę ziarnistą, świeżo wypalaną w piecu rzemieślniczym przez lokalną palarnię. Jeśli chodzi o wino – do wyboru macie Państwo czerwone wytrawne wino ze szczepów Sangiovese i Primitivo lub ekologiczne białe Sauvignon Blanc. Ciekawym uzupełnieniem zestawu może być wysokiej jakości czekolada z 70% kakao z pomarańczowym akcentem.

Świąteczne zestawy prezentowe z winem i świecą sojową

Świece sojowe są zdrowszą i bardziej ekologiczną alternatywą dla tradycyjnych świec. Dlatego w naszych propozycjach umieściliśmy świece sojowe produkowane przez polską firmę. Świece mają objętość 185 ml i palą się przez 35 godzin. Można dowolnie wybierać z zapachów: Świąteczny Czas, Whisky&Jazz, Toskańskie Winogrona lub Tobacco&Vanilla.

Ekskluzywne zestawy prezentowe

Na koniec propozycja ekskluzywnych prezentów z wytrawnym winem i dodatkami – wysokiej jakości oliwą, wyjątkowymi czekoladkami i/lub świecą sojową. Wszystkie produkty są dobrane według spójnej, eleganckiej kolorystyki.

Istnieje możliwość stworzenia zestawów z dowolnie wybranych win z naszej oferty.

Zapytania prosimy kierować na adres folwark@folwark.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *